O nas

SUSKIE CENTRUM MEDYCZNE ADdent jako następca Indywidualnej Praktyki Stomatologicznej dr Agnieszki Dyduch to  nowoczesne centrum medyczne w Suchej Beskidzkiej. O zdrowie i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba każdy współpracujący z nami specjalista. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza pracujących w SCM specjalistów sprawia, że ADdent to synonim kompleksowego, bezbolesnego  i przyjaznego leczenia. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, klinika świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wybudowanie jej w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym połączeniem komunikacyjnym sprawia, że dojazd do niej jest wyjątkowo prosty i komfortowy.

Naszą misją jest dbanie o zdrowie i piękny uśmiech Was wszystkich. W naszej klinice każdy lekarz sprawujący nad pacjentem opiekę, to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki temu ADdent gwarantuje najwyższą jakość usług oraz precyzję przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych zabiegów. Dostęp do szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia specjalistów zatrudnionych w Centrum Medycznym ADdent pozwala po dokładnym zbadaniu Pacjenta wybrać najlepszą metodę Jego leczenia. 

Wyjątkową pozycję naszego Centrum potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. ADdent odbierana jest jako miejsce przyjazne dla każdego. Tak dobrą i ugruntowaną opinię zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasze gabinety, zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.

Centrum Medyczne ADdent - Sucha Beskidzka, ulica Billy Wildera 14 - zapraszamy serdecznie!